KULLANICI YORUMLARI

Siz de ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve klinik servislerimiz hakkında yorum yapabilir, bize dilek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.


(10) adet yorum bulunmaktadır.

 • Dyt. Begüm Bor
  Dyt. Begüm Bor
  --DANIŞANLARINIZDA ÖLÇÜMLE MOTİVASYONU NASIL SAĞLARSINIZ?-- Ölçüm çıktısında, akademik çalışmalarımız ya da danışan motivasyonu için kullanabileceğimiz bir karşılaştırma tablosu da bulunmaktadır. Bu sayede, ölçüm yapılan kişi ile aynı yaşta ve aynı BMI değerine sahip danışanlar arasında bir karşılaştırma yapma şansınız da olmaktadır.
 • Dyt. Hilal Erdem
  Dyt. Hilal Erdem
  --VÜCUTTAKİ ÖDEM MİKTARINI HANGİ PARAMETRELER İLE BELİRLİYORSNUZ?-- Danışanlarımın vücudundaki ödem miktarını belirlerken ECM %28ekstra celluler mass%29 değerine bakarak değerlendirme yapmaktayım. Elektrik akımının sıvıdaki iletkenliği sayesinde hücre içi ve dışı sıvı miktarını ölçerek kişinin ödem miktarını belirleyebiliyorum. Bunun dışında ECM%2F BCM oranı ile danışanlarımın vücudunda oluşan veya oluşabilecek ödem sorununu tahmin edebiliyorum.
 • Dyt. Nihan Yakut
  Dyt. Nihan Yakut
  --DOĞRU YAĞ MİKTARINI BELİRLEMEK İÇİN HANGİ SONUÇLARI DEĞERLENDİRİYORSUNUZ?-- Doğru yağ miktarı sonucu için Vücut yağı Correct değerine bakıyoruz. Vücut yağı %28Co%29, bize direkt olarak saf yağın kg miktarını vermektedir.
 • Dyt. Aslıhan Elmas
  Dyt. Aslıhan Elmas
  --NEDEN SPORCULARDA BIA 500 CİHAZINI KULLANMAYI TERCİH ETTİNİZ?-- Sporcularda profesyonel ölçümleri yaparken, kas ve yağ oranlarını iyi takip edebilmek adına antropometrik ölçüm sistemlerinin yanında destekleyici bir cihaza ihtiyaç duymaktayım. Kamp dönemlerinden dönen ve sakatlık yaşayan profesyonel sporcuların besin kalitelerini, kas ve yağ miktarlarını, kondisyon yüzdeleri ve ödem miktarlarını detaylı olarak takip edebilmek için Premium BIA vücut analiz cihazını tercih ettim.
 • Dyt. Aslıhan Elmas
  Dyt. Aslıhan Elmas
  --PROFESYONEL SPOR YAPAN DANIŞANLARINIZDA KONDİSYON TAKİBİNİ NASIL YAPARSINIZ?-- Profesyonel spor yapan bireylerde beslenme kalitelerini ve fiziksel performanslarını belirlemek amacı ile Hücre oranı değeri bana yardımcı oluyor. Sporcuların kondisyonlarındaki en ufak bir değişiklik Premium BİA’nın hassasiyeti sayesinde Hücre oranının %’sine anında yansıyarak takiplerimde beni bilgilendirmektedir.
 • Dyt. Nihan Yakut
  Dyt. Nihan Yakut
  --DANIŞANLARINIZDA KAS VOLÜM KAYBININ OLUP OLMADIĞINI NASIL BELİRLERSİNİZ?-- Ölçüm yaparken Kas kaybımı yoksa kas volüm kaybımı olduğunu anlamak için, birkaç parametreye beraber bakıyoruz. Faz açı, hücre oranı ve BCM aynı anda önemli oranda düşüşe geçerse, kas kitlesinde kayıp var denebilir. Yalnızca BCM veya BCM ile Hücre oranı aynı anda düşerse Kas kaybı yok, Kas volüm kaybı var diyebiliriz, sebebi genellikle kondisyondaki düşüşe bağlı olur.

YORUM YAZ

Güvenliğiniz nedeniyle e-posta hesabınız 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Bütün yorumlar site editörleri tarafından yönetilir ve yorumu düzenlemek ya da yayınlamamak hakkımızı saklı tutarız. Teşekkür ederiz!

YUKARI

YENİ ÜYE KAYDI

ŞİFRENİ Mİ UNUTTTUN?