Concept Basamakları

PREMIUM DIET

1) PREMİUM DİET ÜRÜNLERİ

2) BİA 500 ANALİZ RAPORLANMASI

3) DANIŞMANLIK- EĞİTİM

 

 

1) PREMİUM DİET ÜRÜNLERİ

 

 

2) BİA 500 ANALİZ RAPORLANMASI

BİA500 insan bedeninde gerçekleştirilen elektriksel direncin ölçümü yöntemiyle vücut bütünlüğünün tanımlanması ve tespitinde kullanılan bir tekniktir. Vücut bileşenlerinin (yağ, kas, su) elektriksel akıma gösterdiği tepki farklılık göstermektedir. Yağ elektriksel akıma daha yüksek direnç gösterirken elktrolitli su yağa göre daha iyi bir iletkendir.

Bu farklılıklar baz alınarak vücut kompozisyonu hakkında bir çok veriye net bir şekilde ulaşılabilir.. Premium Diet ürünlerini kullanırken kişilerin doğru ürün kullanımı ve dengeli serbest öğün planlamaları sağlanarak istenilen kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşılması hedeflenir.

3) DANIŞMANLIK- EĞİTİM

Premium Diet ürünlerini kullanırken, BIA 500 body impadance analyzer cihazı ile ölçülen vücut kompozisyonunuz, beslenme durumunuz ve bazal metabolizma hızınız dikkate alınarak, konusunda uzman doktor ve diyetisyenler eşliğinde beslenme programınız hazırlanır.

Düzenli aralıklarla bireysel ve grup eğitimleri ile beslenme alışkanlıklarınız değiştirilip, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmanız hedeflenir.

YUKARI

YENİ ÜYE KAYDI

ŞİFRENİ Mİ UNUTTTUN?