Nasıl Başlarım ? Uzmanlar Öneriyor Bayilik

KURUMSAL BİLGİLER

Akay Kozmetik Sağlık ve Gıda İthalat İhracat Tic. Ltd. Şti. uzun süren bir araştırmanın sonunda; 1990’lı yılların başından itibaren Amerika ve Avrupa’da başarısını ispatlamış Premium Health Concepts® sağlık ürünlerini ve danışmanlık hizmetlerini Türkiye pazarına sunma kararı almıştır.

“Doğamızda sağlık var”

Yenilikçi, uygulanabilir ve ölçülebilir sonuçlara dayanan verilerle konusunda uzman Doktor,Mühendis ve Diyetisyen kadrosu ile Türkiye’de bilgi odaklı sağlıklı beslenme metodlarını geliştirerek OBEZİTE ile mücadele etmektedir.

Türkiye’de sağlık alanında yepyeni uygulamalar, pratik ve uygulanabilir kolay çözümler üretmek amacı ile takipçi, sonuç odaklı ve kaliteli diyet danışmanlığı hizmetlerimizi siz değerli sağlık dostlarımızla paylaşmanın heyecanını, onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

VİZYON:

Kuruluş amacımıza uygun altyapı ile;

  • Ülkemizde ve Dünyadaki beslenme ve diyetetik alanındaki uygulamaları ve gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyeti odaklı kişiye özel sağlık çözümleri sunmak.
  • Güvenilir ürünler ve hizmetlerle, bulunduğumuz coğrafyada insanların yaşam kalitesini yükselten öncü kuruluş olmak.

MİSYON:

Toplumun ve bireylerin beslenme ve kilo yönetimi konusunda bilinç düzeyini arttırmak suretiyle, insan yaşamına değer katmak ve toplumun gelişmişlik düzeyine katkı sağlamak.


Sertifikalarımız