Nasıl Başlarım ? Uzmanlar Öneriyor Bayilik

Sıkça Sorulan Sorular

Premium Diet, ara öğünleri kaldırarak, günde 3 öğün yeme esasına dayanır. Programa katılanlar günlük 3 öğünlerinin 2’sini özel Premium ürünleri ile alırlar. Üçüncü öğün ise serbesttir.

Premium Diet 1990 yılından beri birçok avrupa ülkesinde binlerce insan tarafından başarı ile uygulanmış, denenmiş bir sistemdir.

Premium Diet ile kaybedilen kilolar beslenme eğitimi ile birlikte geri alınmamaktadır.  İdeal kilonuza ulaşıncaya kadar geçen süre ve kilo koruma programı süresi sonunda kişinin yeme alışkanlıkları değişmekte ve  eskisi gibi yenilmemesi hedeflenmektedir.

İçeriği: Magnezyum, Sodyum Klorid, Kalsiyum, Fosfor, Demir, C vitamini, Niasin, E vitamini, Çinko, Pantotenik asit, Mangan (II) Sülfat, Bakır, Thiamin, B6 vitamini, Riboflavin, A vitamini, Folik asit, Potasyum, Sodyum selenit, Biotin, D vitamini, B12 vitamini.

Premium Diet ürünleri Avrupa ülkelerinde ise 1990 yılından beri başarı ile kullanılmaktadır. Kullanıldığı ülkeler: Hollanda, Belçika, İtalya, İspanya, İsveç, Kıbrıs, Bulgaristan, Macaristan ve ABD

Program 4 evreden oluşmaktadır:
1) GO evresi
2) REGULAR evresi
3) REGULAR Adaptasyon evresi
4) Formda kalma evresi.

GO evresi sadece Premium Diet Programının başlangıcında kullanılır. Programa ara verilmediği müddetçe tekrar edilmesi gerekmez.  Bu evrede sadece PREMIUM GO ürünü tüketilir. Başka bir yemek yenmez. Su, şekesiz çay ve kahve, soda içilebilir. PREMIUM GO ürünü 200ml-300 ml suya 4 yemek kaşığı olarak hazırlanır. Günde 5 defa 3’er saat ara ile tüketilir. Beraberinde mutlaka 1,5-2lt su içmek gereklidir. Ürün harici atıştırma yapmamak sonuç alabilmek için çok önemlidir.

GO evresi tamlanınca REGULAR evresine geçilir. Bu dönemde 2 öğün PREMIUM REGULAR ürünü tüketilir. 1 öğün de serbest yemek yenilir. PREMIUM REGULAR ürünü 350ml yarım yağlı süt veya yoğurt ile 2 yemek kaşığı ürün katılarak hazırlanır. Günde 4-6 saat ara ile 2 kez tüketilir. Sonuç alabilmek açısından öğünler arasında atıştırmamak çok önemlidir. Şekersiz çay, kahve, soda içilebilir. Günde 1,5-2lt su tüketilmelidir.

Hedeflenen yağ miktarına ulaşıldığında REGULAR evresi sonlandırılır, REGULAR Adaptasyon evresine geçilir. Bu evrede 2 öğün serbest, 1 öğün PREMIUM REGULAR tüketilir. Amaç normal yemek yemeye adaptasyon ve uzun vadeli kilo kontrolüdür.

Adaptasyon sürecini tamamlayan kişi formda kalma evresine alınır. Bu evrede kişi artık Premıum Diet ürünü kullanmaz. Miktarı ve kalorisi önceden belirlenmiş normal yiyeceklerden 3 öğün mantığında beslenmeye devam eder. Uzun aralıklı analizler ile kilo kontrolü yapılır.

Premium Diet uygularken en önemli konu 3 öğün sistemidir. Yiyecekler mutlaka 3 öğün şeklinde tüketilmeli ara atıştırmalardan kesinlikle kaçınılmalıdır.

Premium Diet esnasında mutlaka çok iyi su içilmelidir. Günlük miktar 6-8 bardağın (1,5-2lt) altına inmemelidir.

Serbest öğün oluşturulurken mutlaka dengeli bir liste yapılmalı, tek tip gıdalardan kaçınılmalıdır.