Nasıl Başlarım ? Uzmanlar Öneriyor Bayilik

PHC Nedir ?

Premium Health Concepts 1990 yılından itibaren tüm Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da uygulanan
‘’Beslenme Alışkanlığını Değiştirme’’ programıdır.
3 Ana öğün beslenme programına dayalı olan bu bilimsel metod;İnsülin diyeti olarak ta bilinmektedir.
Öğün arasındaki atıştırmaları kaldırarak, yağ kaybını hedef alan bir programdır.Tüm program
boyunca PremiumDiet ürünleri ile protein ihtiyacını %100 karşılamak ve kas kitlesini korumak
önemlidir.
Premium Health Concepts 3 önemli basamağa sahiptir;

 

1) Premiumdiet Ürünleri

GO EVRESİ:4 yemek kaşığı(silme) PremiumDiet Go ürünü 300 mlt su ile karıştırılır. Her 3 saatte günde 5 kez kullanılır.Aralarda şekersiz çay ve kahve içilebilir.BMI oranına göre 2 yada 4 gün kullanılabilir.

 
REGULAR EVRESİ:Kişinin belirleyeceği 2 öğün yerine PremiumDiet Regular ürünü kullanılır.2 yemek kaşığı(tepeleme) PremiumDiet Regular ürünü 350 mlt yarım yağlı süt yada süt ürünü ile karıştırılarak kullanılır.

REGULAR ADAPTASYON EVRESİ:PremiumDiet Regular ürünü tek öğün kullanılır. Kilo kontrol için önemli bir evredir.

FORMDA KALMA EVRESİ:Kademeli olarak kişinin hayatından ürün çıkarılır ve artık normal beslenmeye geçilir.

 

 

 

2) Premium BIA Analiz Raporlaması

İnsan bedeninde gerçekleştirilen elektriksel direncin ölçümü yöntemiyle vücut bütünlüğünün tanımlanması ve tespitinde kullanılan bir tekniktir. Vücut bileşenlerinin (yağ, kas, su) elektriksel akıma gösterdiği tepki farklılık göstermektedir. Yağ elektriksel akıma daha yüksek direnç gösterirken elktrolitli su yağa göre daha iyi bir iletkendir.

Bu farklılıklar baz alınarak vücut kompozisyonu hakkında bir çok veriye net bir şekilde ulaşılabilir.. Premium Diet ürünlerini kullanırken kişilerin doğru ürün kullanımı ve dengeli serbest öğün planlamaları sağlanarak istenilen kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşılması hedeflenir.Vücut kompozisyonu yaptırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

3) Danışmanlık ve Eğitim

Ürün kullanmaya başlayan kişilere firmamız tarafından kullanım kılavuzu ve yemek kitapçığı gönderilmektedir.Ürün kişiye ulaştığı anda aranarak tekrar detaylı olarak kullanım
bilgisi verilmektedir.

Düzenli aralıklarla bireysel ve grup eğitimleri ile beslenme alışkanlıklarınız değiştirilip, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmanız hedeflenir.